Cem Yılmaz: Kalbimizdesin Özkan abim

‘Ele Güne Karşı’, ‘Peki Peki Anladık’, ‘Ali Desidero’, ‘Güllerin İçinden’ parçalarının da aralarında bulunduğu birçok esere imza atan, ‘G.O.R.A.’, ‘A.R.O.G’, ‘Yahşi Batı’ ve ‘Cennet Mahallesi’ gibi birçok yapımda rol alan, MFÖ müzik grubunun sevilen ismi Özkan Uğur’un vefatının üzerinden bir yıl geçti. 

Birçok yapımda birlikte rol aldığı ve Özkan’ı gözyaşları içerisinde son yolculuğuna uğurlayan komedyen Cem Yılmaz, Özkan Uğur’u unutmadı.

Yılmaz X hesabından, “Kalbimizdesin Özkan abim” notuyla Özkan Uğur’un fotoğrafını paylaştı.

Özkan Uğur 2013’te yakalandığı lenf kanserini atlattıktan sonra 2020’de tekrar kanser tedavisi görmeye başlamıştı. Geçen yıl 1,5 ay yoğun bakımda tedavi gören Uğur, akciğerinde oluşan farklı problemler nedeniyle tedavilere yanıt vermeyerek 8 Temmuz’da hayata gözlerini yummuştu.

“EN BÜYÜK VEFAYI CEM YILMAZ’DAN GÖRDÜK”

Özkan Uğur’un eşi Aysun Aslan Uğur daha önce verdiği bir röportajda “En büyük desteği, vefayı Cem Yılmaz’dan gördük. Allah razı olsun ve o çocuğun tuttuğunu altın etsin. Özkan’ı kaybettiğimiz gün eve geldiğimizde Cem ve ekibi olaya hakim olmuştu bile. Herkesi ağırladılar, yedirdiler, içirdiler. Ev doldu taştı her şeye koşar mı insan, koştular. Ömür boyu unutmayacağım” ifadelerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir