Arelya Karasoy Koçaş takımına veda etti! Fenerbahçe Opet’e geliyor

Arelya Karasoy Koçaş, voleybol kariyerinin ilk yurt dışı deneyimini yaşadığı Neptunes de Nantes’a veda etti. Yıldız pasör vedasında şu ifadeleri kullandı:

En zor vedalardan biri… Hayatımda yer aldığım en muhteşem grupla SEVDİĞİMİZ işi yaparken hayatımızın en muhteşem anlarını geçirmenin ayrıcalığını yaşadık. Ömür boyu sürecek dostluklar kurduk, sayısız unutulmaz anılar biriktirdik ve oynayabileceğimiz tüm FİNALLERİ oynadık! 3 güzel madalya ve 1 kupa ile sezonu başımız dik tamamladık.

Nantes ailesi ile tarih yazmak bir onurdu… Evden uzaktaki evim olduğun için teşekkür ederim. Bu kızlar, bu kadro, bu kulüp, bu şehir, bu taraftarlar Her zaman kalbimde olacaksın…

FENERBAHÇE OPET İLE ANLAŞTI
Son olarak Fransa’da Neptunes de Nantes forması giyen Arelya Karasoy Koçaş ile Fenerbahçe Opet önümüzdeki sezon için anlaşma sağladı.

ECZACIBAŞI VE BEŞİKTAŞ’TA FORMA GİYMİŞTİ
Geçmişte TVF Spor Lisesi, Eczacıbaşı VitrA, Sarıyer Belediyespor, Beylikdüzü, Beşiktaş, Aydın BBSK ve Kuzeyboru formaları giydikten sonra profesyonel voleybol kariyerinin ilk yurt dışı deneyimini Neptunes de Nantes ile yaşayan 1996 doğumlu pasör, yeni sezonda Türkiye’ye çubuklu ile dönerek Fenerbahçe Opet’in başarısı için sahaya çıkacak.

2023-2024 sezonunda Fransa Kupası’nda mutlu sona ulaşarak “En Değerli Oyuncu” (MVP) ödülüne layık görülen Arelya Karasoy Koçaş, takımıyla Fransa Ligi’nde Final serisinde şampiyonluk mücadelesi veriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir